Członkowie KNI Lider

dr Jacek Maślankowski

dr Jacek Maślankowski

Opiekun KNI Lider

Krzysztof Orłowski Prezes

Krzysztof Orłowski

Prezes

Jan Jakub Drążkowski V-ce prezes

Jan Jakub Drążkowski

V-ce prezes

Katarzyna Krytowska Sekretarz & koordynator ds. eventów

Katarzyna Krytowska

Sekretarz & koordynator ds. eventów

Wojciech Andrzej Anulewicz Skarbnik

Wojciech Andrzej Anulewicz

Skarbnik

Maciej Fikus Koordynator ds. IT

Maciej Fikus

Koordynator ds. IT

Dominika Lepczak Koordynator ds. marketingu

Dominika Lepczak

Koordynator ds. marketingu

Mateusz Dohojda Koordynator ds. Imagine Cup

Mateusz Dohojda

Koordynator ds. Imagine Cup

Kacper Jagodziński Koordynator ds. współpracy

Kacper Jagodziński

Koordynator ds. współpracy

Daniel Fularczyk Członek Koła

Daniel Fularczyk

Członek Koła

Karolina Osińska Członek Koła

Karolina Osińska

Członek Koła

Agnieszka Chojnowska Członek Koła

Agnieszka Chojnowska

Członek Koła

Michał Kotfas Członek Koła

Michał Kotfas

Członek Koła

Piotr Porzuczek Członek Koła

Piotr Porzuczek

Członek Koła

Ewa Zamkiewicz Członek Koła

Ewa Zamkiewicz

Członek Koła

Emilia Kowalkowska Członek Koła

Emilia Kowalkowska

Członek Koła

Alina Stasyachek Członek Koła

Alina Stasyachek

Członek Koła

Olga Ziajka Członek Koła

Olga Ziajka

Członek Koła

Wojtek Baczyński Członek Koła

Wojtek Baczyński

Członek Koła

Ola Bartosik Członek Koła

Ola Bartosik

Członek Koła

Dominik Biedrzycki Członek Koła

Dominik Biedrzycki

Członek Koła

Martyna Borek Członek Koła

Martyna Borek

Członek Koła

Iga Butko Członek Koła

Iga Butko

Członek Koła

Kacper Cisewski Członek Koła

Kacper Cisewski

Członek Koła

Dominika Cobel Członek Koła

Dominika Cobel

Członek Koła

Paweł Cybulski Członek Koła

Paweł Cybulski

Członek Koła

Marcin Czapiewski Członek Koła

Marcin Czapiewski

Członek Koła

Oliwia Elwertowska Członek Koła

Oliwia Elwertowska

Członek Koła

Karol Gałaszewski Członek Koła

Karol Gałaszewski

Członek Koła

Kasia Gębusia Członek Koła

Kasia Gębusia

Członek Koła

Krzysztof Jurczyk Członek Koła

Krzysztof Jurczyk

Członek Koła

Julia Juszczak Członek Koła

Julia Juszczak

Członek Koła

Bartosz Kapuściński Członek Koła

Bartosz Kapuściński

Członek Koła

Maciek Królik Członek Koła

Maciek Królik

Członek Koła

Patryk Kuniecki Członek Koła

Patryk Kuniecki

Członek Koła

Monika Kunkowska Członek Koła

Monika Kunkowska

Członek Koła

Michał Łopaciuch Członek Koła

Michał Łopaciuch

Członek Koła

Nikodem Miszkiewicz Członek Koła

Nikodem Miszkiewicz

Członek Koła

Marek Ogulewicz Członek Koła

Marek Ogulewicz

Członek Koła

Michał Olczyk Członek Koła

Michał Olczyk

Członek Koła

Zuza Olszowa Członek Koła

Zuza Olszowa

Członek Koła

Jędrzej Parzuchowski Członek Koła

Jędrzej Parzuchowski

Członek Koła

Mateusz Rdzanek Członek Koła

Mateusz Rdzanek

Członek Koła

Bogdan Romanenko Członek Koła

Bogdan Romanenko

Członek Koła

Patryk Rosenkiewicz Członek Koła

Patryk Rosenkiewicz

Członek Koła

Angelika Sielska Członek Koła

Angelika Sielska

Członek Koła

Anna Maria Skawińska Członek Koła

Anna Maria Skawińska

Członek Koła

Oskar Soborak Członek Koła

Oskar Soborak

Członek Koła

Julia Steleblak Członek Koła

Julia Steleblak

Członek Koła

Paweł Stożyński Członek Koła

Paweł Stożyński

Członek Koła

Zuzia Śladowska Członek Koła

Zuzia Śladowska

Członek Koła

Kamil Święconek Członek Koła

Kamil Święconek

Członek Koła

Oliwia Trendowska Członek Koła

Oliwia Trendowska

Członek Koła

Aleksandra Tsimashenka Członek Koła

Aleksandra Tsimashenka

Członek Koła

Pszemek Zabielski Członek Koła

Pszemek Zabielski

Członek Koła

Piotr Zawadzki Członek Koła

Piotr Zawadzki

Członek Koła

Łukasz Zeglarski Członek Koła

Łukasz Zeglarski

Członek Koła

Skład 2016/17

Daniel Fularczyk

Agnieszka Chojnowska

Karolina Osińska

Paweł Kowalski

Elżbieta Nguyen Chi

Jan Jakub Drążkowski

Maciej Fikus

Bartosz Żebrowski

Mateusz Dohojda

Michał Kotfas

Alina Stasyachek

Wojciech Anulewicz

Łukasz Balas

Bartek Chamera

Emanuela Cybulska

Paweł Cybulski

Asia Czarnecka

Aleksander Dębowski

Marek Dudziński

Fabian Eboli

Michał Feld

Marta Gojtowska

Marek Jurczyński

Karolina Lewandowska

Paweł Mehring

Adrianna Niechwiadowicz

Krzysztof Orłowski

Jędrzej Parzuchowski

Piotr Porzuczek

Alicja Prokopiuk

Adrian Ruczyński

Krystian Słabkowski

Paweł Stożyński

Angelika Teclaw

Piotr Zawadzki

Olga Ziajka

Cezary Zych

Skład 2015/16

Paweł Kowalski

Laura Krasowska

Alicja Piwońska

Wojciech Anulewicz

Mateusz Apacki

Kacper Bałajewicz

Piotr Bogusławski

Przemysław Bykowski

Joanna Czarnecka

Arkadiusz Dempc

Mateusz Dohojda

Jan Jakub Drążkowski

Maciej Fikus

Konrad Galan

Daniel Grabowski

Dariusz Grudzień

Kacper Jagodziński

Sebastian Jankowski

Marek Jurczyński

Jakub Kiljański

Hubert Kisielewski

Wojciech Konieczny

Michał Kotfas

Monika Kowalska

Patryk Laskowski

Piotr Małecki

Elżbieta Nguyen Chi

Mariusz Osiński

Krzysztof Rzeszutek

Michał Skowroński

Krystian Słabkowski

Patryk Stalke

Angelika Teclaw

Patryk Tołodziecki

Filip Waśkiewicz

Karol Wdowiak

Paweł Wolski

Michał Woźniak

Sandra Wymysłowska

Łukasz Zeglarski

Bartosz Żebrowski

Skład 2014/15



Karolina Osińska

Rafał Rahn

Paweł Kowalski

Katarzyna Kotlenga

Mateusz Apacki

Konrad Galan

Hubert Kisielewski

Paweł Kłosowski

Maciej Kwapiński

Piotr Małecki

Bartosz Misiuta

Szymon Nagórski

Robert Osiński

Wawrzyniec Nowodworski

Marcin Smaga

Adrian Renda

Patryk Tołodziecki

Filip Waśkiewicz

Kamil Wojewski

Michał Woźniak

Adam Zieliński